Dizi & Sinema

Bir Zamanlar Çukurova’da bir suçluyu es geçtiler, izleyici hatırlattı!

TelevizyonGazetesi.com / Analiz – atv ekranında izleyicilerle Perşembe akşamları buluşmakta olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 60. yeni bölümde suçlular bir b

TelevizyonGazetesi.com / Analiz – atv ekranında izleyicilerle Perşembe akşamları buluşmakta olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 60. yeni bölümde suçlular bir bir açıklanıyor. Yılmaz karakterinin ağzından kimlerin, neden suçlu olduğuna yönelik ifadeler kullanıldı.

Bir anlamda dizinin hayranlarının da duymak istediği sözler ekrana yansıdı. Ancak suçlanabilecek bir isim atlandı… En azından izleyicilerin görüşü bu yönde…

Yılmaz karakterinin ağzından suçlananlar şöyleydi: “Geldiğimiz bu noktada herkes suçlu Jüli’de… Başta Hünkar Yaman. Züleyha ile beni ayırdığı için.Demir de suçlu, Züleyha’ya cehennem azabı yaşattığı için, çocuklarından ayırdığı için. Ben de suçluyum Züleyha’nın paraya pula tamah ettiğini sanıp Müjgan ile evlendiğim için. Müjgan da suçlu, kıskançlığı yüzünden hadiseleri bu noktaya getirdiği için.”

Sponsorlu İçerik

İşte bu sözler dizinin hayranlarının da hep dilindeki ifadeler. Ancak Yılmaz’ın ağzından duymak da ayrı bir detay oldu. Bir de izleyicilerin suçladığı isim var. O kişi Gülten…

Sponsorlu İçerik

Züleyha’nın mektubunu Yılmaz’a verseydi şimdi en azından Yılmaz ve Müjgan evli olmayacaktı.Yani Yılmaz’ın durumu düzeltme şansını Gülten elinden almış oldu. Aynı zamanda Müjgan’ın hayatını da mahveden isim olarak öne çıktı.

Senaristler de suçlu tabii ki. O mektubu kaç bölüm oradan oraya dolaştırdılar. İşin esprisi bir yana Yılmaz’ın dediği gibi herkes suçlu…Peki tüm bu olayların ardından dizinin hikayesi nereye gidecek?

Demir’i vuran Züleyha’ya ne olacak. Demir nasıl bir dönüşüm yaşayacak? Hünkar ve Fekeli’ye ne olacak? Yılmaz tüm bu gerçekler önündeyken nasıl bir karar alacak? Ve en uç noktada Müjgan intihar mı edecek, yoksa hep intihara meyilli gibi mi dolaşacak?

Bir Zamanlar Çukurova’nın 60.yeni bölümü merak ve heyecan ile bekleniyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..