Dizi & Sinema

Bir Zamanlar Çukurova’da artık her şeyin değiştiğini anlatan gelişme!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’da bu hafta aşkların hesap zamanı

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’da bu hafta aşkların hesap zamanıydı! 61.bölümü 26 Mart Perşembe akşamı yayınlanan dizinin başarılı performansı yine devam etti. Mucize Doktor’dan sonra totalde ikinci olan dizi, AB ve ABC1 gruplarında ise Mucize Doktor ve Fox Ana Haber’in ardından 3.sırada yer aldı.

Dizide Demir’in Züleyha’dan artık vazgeçmesi, çocuklarını 5 dakika bile görmesine müsade etmemesi dikkat çekti. Züleyha’nın cezaevinden çıkmaması için elinden geleni yapan Demir, artık tüm nefretini eski aşkının üzerine kusuyor. Bu durumda dizinin senaryosunda artık her şeyin değiştiğini, Demir’in Züleyha ısrarının bittiğini ama bunun öfkeye ve kine dönüştüğünü görüyoruz. Bu durum da ilerleyen bölümlerde hikayenin farklı noktalara doğru gelişmesine olanak sağlayacak.

Sponsorlu İçerik

Demir (Murat Ünalmış) Hünkar’ın (Vahide Perçin) döktüğü tüm dillere rağmen, mahkemede Züleyha aleyhine ifade verdi. Hem kendisini öldürmek için ateş ettiğini söyledi hem de iffetsizlikle suçladı!

Sponsorlu İçerik

Fekeli (Kerem Alışık), Yılmaz (Uğur Güneş), tüm konak ahalisi, Hünkar ve hatta Savcı Jülide ‘nin (Alayça Öztürk) nefesini tutarak bekledikleri ifade herkes için büyük bir şok oldu. Üstelik, Yılmaz, Demir’in ifadesine tepki gösterince mahkeme salonu da birbirine girdi!

YILMAZ VE DEMİR ARASINDA BU KEZ MAHKEME SALONUNDA SAVAŞ ÇIKTI!

Yılmaz ve Hünkar, Demir’i kararından vazgeçirmek için mahkemede olduklarını bir kenara bırakıp konuşunca ortalık karıştı. Demi ile Yılmaz önce sözlü tartışmaya girdi, ardından silahlar çekildi! Hakim ve jandarmaya rağmen, birbirlerine yumruk atacak kadar çıldıran Demir ve Yılmaz nezarete atıldı.

YILMAZ’IN HAYATINI ALT ÜST EDEN İKİ MEKTUP!

Yılmaz, mahkemedeki olaylar yüzünden girdiği nezaretten çıktığında önce Müjgan’ın intihar haberini sonra da kendisine yazılan mektubu öğrendi. Müjgan, kendisini hiçbir zaman Züleyha gibi sevmeyeceğine inandığı için intihar etmişti. İkinci mektup ise Züleyha’dan geliyordu. Züleyha, kendisiyle bir aha görüşmemesini rica ediyordu. Onların kaderi ayrılıktı. Yılmaz, Züleyha ile görüşmeye devam ettikçe, Züleyha’nın cezaevinden çıkması da çocuklarını görmesi de imkansızdır. Ve Züleyha artık kaderlerinin ayrılık olduğunu kabul etmiş, tek ricası evlatlarına hasret kalmamaktır.

MÜJGAN NİHAYET YILMAZ’I ZÜLEYHA’DAN DA ADANA’DAN DA UZAKLAŞTIRDI!

Oğlunu halası Behice (Esra Dermancıoğlu) ile birlikte babasına yollayarak intihar eden Müjgan (Melike İpek Yalova), kurtuldu! Yaşanan son gelişmeler ile, Fekeli de doğrusunun bu olduğunu söyleyince Yılmaz, ailesini alıp İstanbul’a doğru yola çıktı. Züleyha’nın ricasını yerine getirmesinin de tek yolu buydu.

DEMİR ÇOCUKLARINI NEREYE GÖTÜRDÜ?

Demir, mahkemede yaşananlardan sonra annesini Züleyha’yı savunmakla suçladı. Üzerine bir de Hünkar, Züleyha’ya çocuklarını götürünce, Demir’I durdurmak mümkün olmadı. Çocuklarını eşyalarıyla birlikte otomobile yerleştiren Demir, onları bir eve bıraktı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..