Dizi & Sinema

Bir Zamanlar Çukurova hem Arjantin hem de Şili’yi etkisi altına alacak!

atv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 60 bölüm geride kaldı. Heyecanın son haftalarda iyice arttığı yapım, senaryosunun

atv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 60 bölüm geride kaldı. Heyecanın son haftalarda iyice arttığı yapım, senaryosunun akıcılığı ile büyük ilgi görmeye devam ediyor. Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş ve Kerem Alışık’ın başrollerinde yer aldığı dizinin yurt dışına açılımı da hız kazandı.

Dizinin dağıtımını üstlenen Inter Medya, Arjantin ile yapılan anlaşmanın ardından Şili’de de dizinin yayınlanacağını duyurdu.

Dizi, şimdiye kadar 30’dan fazla ülkeye satıldı. Karadağ’da TV VIJESTI’de yayınlanan ve elde ettiği reytinglerle dikkat çeken dizi, benzer başarıyı Romanya’da ve Makedonya’da (Sitel) da gösteriyor.

Sponsorlu İçerik

Inter Medya’nın CEO’su Can Okan anlaşma sonrası “Bir Zamanlar Çukurova uluslararası alanda harika bir başarıya ulaştı. Inter Medya olarak bunun bir parçası olduğumuz için mutluyız. Dizi, dünya genelindeki izleyicilere cazip gelen güçlü bir Türk drama DNA’sına sahip. Bu başarı tesadüf değil, çünkü dizi, yüksek prodüksiyon kalitesi ve güçlü kadrosuyla kendisini diğerlerinden ayırıyor. Harika bir potansiyeli olduğundan ve başarısının devam edeceğinden eminiz,” yorumunda bulundu.

Sponsorlu İçerik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..