Dizi & Sinema

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde içiniz çok burkulacak!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 61. yeni bölümü ile 26 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak. Dizinin bu bölümünde Zü

atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 61. yeni bölümü ile 26 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak. Dizinin bu bölümünde Züleyha’nın “Yılmaz ne olursun bir daha gelme” şeklindeki sözleri ve gözlerindeki umutsuzluk izleyicilerin içini burkacak.

Yılmaz, Adnan’ın kendi çocuğu olduğunu öğrenebilecek mi? Züleyha, Fekeli’den söylemesini istedi ama bu gerçekleşecek mi herkes merak içinde. Zira böyle bir gelişmeden sonra dizinin gidişatı da çok farklı olacaktır.
Demir ise canından çok sevdiği Züleyha’nın kendisini getirdiği hali ortaya koyuyor, tüm ailesini alıp konaktan ayrılıyor. Demir, evlatlarına hasret bırakarak Züleyha’nın canını fena acıtacak. Videodan Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm 2. fragmanını izleyebilirsiniz.

Demir, hakime Züleyha’ya ne kadar büyük bir aşk beslediğini anlatacaktır. Ancak anlattıkça salondaki havaya da onun duygularına da yaşanan onca yılın tüm olaylarının ağırlığı dolacaktır. Ve mahkeme salonu, dava konusunu iyice içinden çıkılmaz bir hale getirecek bir olaya daha şahitlik edecektir!

Sponsorlu İçerik

Nefesler tutulmuş mahkemeden gelecek haber beklenirken, konakta da çocuklar eğlendirilmeye çalışılmaktadır. Ancak özellikle Adnan (Ömer Fethi Canpolat) annesini çok özlemiştir. Hane halkı seferber olsa da, küçük çocuk annesini bulmak için en sonunda kendi başına çare arayacaktır!

Sponsorlu İçerik

Yılmaz, Züleyha’yı kurtarmak için adeta mahkeme ile cezaevi arasında mekik dokumaya başlayacaktır. O mahkeme salonunda yine hepsinin ayatını alt üst edecek gelişmeleri yaşarken, Müjgan da yine herkesi alt üst edecek bir şey yapacaktır. Yılmaz henüz bilmese de Müjgan ona ve oğluna bir mektup bırakarak yaşamına son vermeye karar vermiştir. Ancak Yılmaz’ın alacağı tek mektup Müjgan’dan gelen olamayacaktır, Yılmaz’ın kalbini derinden yaralayan bir mektup daha vardır. Bir Zamanlar Çukurova Perşembe 20:00’de ATV’de.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..