Dizi & Sinema

Bir Annenin Günahı dizisinde çekimler başladı!

Limon Film/Hayri Aslan’ın yapımcılığını üstlendiği, kod adı “Bir Annenin Günahı” olan, FOX’un yeni dizisinin çekimleri geçtiğimiz gün başladı.. , bir annenin gü

Limon Film/Hayri Aslan’ın yapımcılığını üstlendiği, kod adı “Bir Annenin Günahı” olan, FOX’un yeni dizisinin çekimleri geçtiğimiz gün başladı.

Setten ilk fotoğraflar paylaşıldı.Ünlü isimleri buluşturan dizinin setinde büyük bir ekip işe koyulurken, yeni ve başarılı bir dizinin gelişi de fotoğraflara yansıdı.

Dizinin geniş bir oyuncu kadrosu bulunyor. Mehmet Aslantuğ, Özge Özberk, Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan’ın yanı sıra Pamir Pekin, Deniz Barut, Engin Benli, Didem İnselel, Gökçe Özyol, Burak Demir, Onuryay Evrentan, Ümmü Putgül, Ayça İnci, İsmail Düvenci, Hamit Demir, Mina Derman, Deniz Ertürk, Koray Elibol, Ilgaz Kaya ve Alihan Türkdemir gibi birbirinden çok sevilen isimlerin yer alıyor.

Sponsorlu İçerik

Dizide, kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan ve çocuğu için her şeyi yapabilecek bir annenin dramı ele alınacak.

Sponsorlu İçerik

Senaryosunu Özlem Atasoy ile Yeşim Aslan’ın kaleme aldığı, senaryo danışmanlığını Ahmet Yurdakul’un yaptığı, yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu ile Filiz Gülmez Pakman’ın oturduğu ve Filipinler’de büyük başarıyla yayınlanan “A Mother’s Guilt” dizisinin uyarlaması çok yakında FOX’ta.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..