Dizi & Sinema

Benim Adım Melek, Kalk Gidelim, Şampiyon dizilerine ara mı verilecek?

TRT’de çok önemli yapımlar yer alıyor ve bu diziler büyük bir izleyici kitlesini ekrana kitliyor. Tutunamayanlar, Şampiyon, Payitaht Abdülhamid, Seksenler, Beni

TRT’den yapılan açıklamada yoğun insan ve ekipman hareketliliğinin bulunduğu dizi setlerinde koronavirüs yayılımının büyük risk olduğu belirtildi ve steril bir ortamın oluşturulmasındaki güçlüklere değinildi.Bu nedenle de dizilerin setlerindeki tüm çalışmalar 2 hafta süre ile ara verilmesi kararlaştırıldı. Karar da tüm yapımcılara bildirildi.

TRT’de çok önemli yapımlar yer alıyor ve bu diziler büyük bir izleyici kitlesini ekrana kitliyor. Tutunamayanlar, Şampiyon, Payitaht Abdülhamid, Seksenler, Benim Adım Melek, İncir Ağacı, Tozkoparan ve Kalk Gidelim dizileri yoğun bir izleyici grubu tarafından izlenmekte.

TRT’nin aldığı bu karar sonrasında dizi hayranları da bundan sonraki haftalarda yeni bölümlerin yayınlanıp yayınlanmayacağı endişesine kapıldı.

Sponsorlu İçerik

Ancak bu endişeleri de TRT Genel Müdürü İbrahim Eren yaptığı twitter paylaşımı ile giderdi. Eren, ellerinde her dizi için stok bölümler olduğunu ve yayınların aynen devam edeceğini ifade etti.

Sponsorlu İçerik

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..