Dizi & Sinema

Benim Adım Melek dizisinde büyük belirsizlik!

TelevizyonGazetesi.com/ Detay – Benim Adım Melek dizisinde reyting için izleyicinin önerisi var TRT1 ekranlarında izleyicilerle Çarşamba akşamları buluşmakta ol

Benim Adım Melek dizisinde reyting için izleyicinin önerisi var TRT1 ekranlarında izleyicilerle Çarşamba akşamları buluşmakta olan Benim Adım Melek dizisinde Nehir Erdoğan ile Kutsi başrollerde yer alıyor. Dizide ağır bir dram havasının etkili olduğu ve gözyaşının hiç bitmediği sahneler çok… Özellikle de Melek’in bitmeyen dertleri, üst üste gelen sorunlar, kanser hastalığı ile savaşması ve ailesi ile arasında yaşadığı sorunlar yapımı trajedi noktasına taşımış durumda.

Ancak izleyiciler dizide güzel ve geleceği yönelik sahneler de görmek istiyor. Bu noktada da Rabia Soytürk ile Mustafa Mert Koç’un canlandırdıkları Defne ve Ömer karakterlerinin yapımda öne çıkartılması istekleri var.

Bir türlü aşklarını yaşayamayan, başlarından türlü dertler geçen bu iki karakterin mutlu ve aşk dolu sahnelerinin izleyicilerde olumlu etkisi olacağı ve reytinglerin de bu sayede yükselebileceğine yönelik sosyal medyada çağrılar var.

Sponsorlu İçerik

Birçok izleyici Defne -Ömer karakterlerinin yer aldığı sahnelerin artmasını istiyor. Ayrıca ağır dramın yaşandığı dizide artık karakterlerin mutlu olduklarını da görmek isteyen Benim Adım Melek hayranları, entrika ve dramın dozunun da biraz azaltılması gerektiği fikrinde.

Sponsorlu İçerik

Defne ve Ömer’in önünde artık oğlu Adnan’ın ölümünden sonra babası Kenan var… Kenan ile de Defne’nin babası Alpay yakın arkadaş… Yani dizinin önümüzdeki bölümleri içinden çıkılması zor bir denkleme girmiş bulunuyor.

İzleyicilerin bu talepleri değer bulur mu bilinmez ama dizinin dramın dibine vuran yaklaşımının yeni bölümlerde de kendini göstermesi bekleniyor. Bu arada koronavirüs salgını nedeniyle çekimleri Gaziantep’te yapılan dizide nasıl gelişmeler yaşanacak merak edilmekte.

Hatırlanacağı üzere TRT, kurumsal karar gereği tüm dizilerini 2 haftalığına tatile çıkartmıştı. Bu 2 haftalık süre uzayacak mı, henüz yeni bir açıklama yok. Önümüzdeki hafta ortasında 2 haftalık set bırakma kararının süresi dolmuş olacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..