Dizi & Sinema

Belçim Bilgin, Behzat Ç’den sonra bir talihsizlik de Hekimoğlu’nda yaşadı

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Ünlü oyuncu Belçim Bilgin talihsizlikler insanı.. Behzat Ç. dizisinde 1 bölüm yer aldıktan sonra dizinin çekimleri iptal edilinc

Ünlü oyuncu Belçim Bilgin talihsizlikler insanı.. Behzat Ç. dizisinde 1 bölüm yer aldıktan sonra dizinin çekimleri iptal edilince yenilenen 2. sezonda bulunma fırsatı elinden kaçtı.Oyuncu, şimdilerde ise aynı durumu Hekimoğlu dizisi konusunda yaşıyor.

Belçim Bilgin, Hekimoğlu dizisine Ateş Hekimoğlu’nun eski eşi olarak katılacaktı. Ancak ne büyük talihsizlik ki, bu sefer de koronavirüs nedeniyle setlerde çekimlere ara verildi. Belçim Bilgin, bir sezonda iki dizi şanssızlığı yaşayan isim olarak da dikkatleri çekti.

Sponsorlu İçerik

Ünlü oyuncu, koronavirüs ile büyük korku yaşayan topluma mesajını “Bu günler geçecek” diyerek verdi. Evinde plates yaptığı anların videosunu paylaşan oyuncu mesajıyla umut dağıttı.

Sponsorlu İçerik

İşte Belçim Bilgin’in “evde kal” temalı paylaşımı:

“Bu günler geçecek ve belki de yeni bir dünyaya uyanacağız ve aslında ne şanslıyız ki; tarihe tanıklık ederken onu dönüştürme gücüne de sahibiz! Değişim önce kendimizde başlıyor, birbirimize sarılmayı, dokunmayı çok özlediğimiz zamana kadar, kendimizi sevelim biraz, kendimizi ve doğayı! Bütün önlemlere uyarak hem kendimizi, hem sevdiklerimizi koruyalım ve geleceği cesaretle hatırlayalım; bütün bunlar geçecek! #güvendeol #evdekal Sizi seviyorum.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..