Dizi & Sinema

Barış Arduç’un katıldığı Çukur’un reyting durumu hem iyi hem kötü!

Çukur, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle ABC1 20+’da 9.29 izlenme oranı (rating), 17.49 izlenme payı (share), AB’de 6.89 izlenme oranı (rating), 13.62 izlenme

Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekrana gelen Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde yaşanan çarpıcı gelişmelerle heyecan doruğa ulaştı. Pazartesi akşamlarına damga vuran Çukur’un dün akşam ekrana gelen bölümünde Çağatay’ı oyun dışı bırakan hamle sonrası Koçovalılar mahalleyi toparlamak için uğraştı. Çağatay beraat ederek, buralardan uzaklaşmak istese de Erdenetler, Koçovalıların peşini bırakmamakta kararlıydı. Çağatay’dan görevi alan Arık Böke Erdenet, Çukur’a gelerek ağabeyinin yokluğunu hissettirmeyeceğini belli etti. Arık Böke’nin gelişiyle artık hem Koçovalılar hem Erdenetler için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı.

Çukur, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle ABC1 20+’da 9.29 izlenme oranı (rating), 17.49 izlenme payı (share), AB’de 6.89 izlenme oranı (rating), 13.62 izlenme payı (share), Total’de ise 9.08 izlenme oranı (rating), 17.92 izlenme payı (share) elde etti. Dizinin son bölümü totalde Fox Ana haber bülteninin ardından ikinci sırada yer alarak Sefirin Kızı ve Yasak Elma’nın önünde yer aldı. Barış Arduç’un yer aldığı ilk bölüm AB grubunda ise Yasak Elma ve Sefirin Kızı’nın ardından üçüncü sırada kendisine yer bulabildi. ABC1 grubunda ise dizi Yasak Elma’dan sonra en çok izlenen dizi oldu. Sonuç olarak Çukur, total grubunda gücünü korusa da AB ve ABC1 gruplarında rakiplerine yenildi. Reytinglerde totalde iyi olan durum diğer iki grupta o kadar da iyi değil. İşte 16 Mart Pazartesinin ilk 10 program listesi:

Sponsorlu İçerik

#çukur etiketi Twitter Türkiye’de 7 saat 45 dakika dünyada ise 2 saat TT listesinde kaldı.

Sponsorlu İçerik

VARTOLU VE ALİÇO, BORİS’E BASKIN YAPTI!

Emir’den aldığı belgelerle Çağatay’ı bitirmek için uğraşan Yamaç, Aliço’dan yardım istedi. Çağatay’ın en sık iş yaptığı ortağı Boris’in yerini öğrenen Yamaç ve Vartolu, onu takibe aldı. Celasun, Azer ve Karaca’yı gördüğünü Yamaç’a söyledi. Boris, anlaşma yapmak isteyen Yamaç’ı geri çevirerek rehin aldı. Vartolu, Yamaç’ı kurtarmak için harekete geçti; bu sırada Boris öldü. Bu beklenmedik gelişme ise Vartolu’nun fedakârlık yapmasını gerektirdi.

ÇAĞATAY ERDENET TUTUKLANDI!

Yamaç’ın Cumali’yi vermeyeceğini anlayan Çağatay harekete geçti. Yamaç’ın planı işlemeye devam ederken Çağatay’ın adamları yüzünden zor durumda kalan Cumali’nin yardımına Mahsun yetişti. Gazeteci Emir ve polis Erkan’ın yardımlarıyla Yamaç Koçovalı, Çağatay Erdenet’in sonunu adım adım getirdi. Teslimat yerine giden Çağatay karşısında Boris yerine Vartolu’yu buldu.

Bir anda her yerden polislerin çıkmasıyla neye uğradığını şaşıran Çağatay şoke oldu. Polislerin geldiği ve Çağatay Erdenet’i tutukladığı anlar heyecanı yükseltirken, olayları Mahsun ile birlikte izleyen Yamaç zaferinin tadını çıkardı. Fakat Boris’in yerine geçen Vartolu da işin içine girdiği için polisler tarafından gözaltına alındı. Yamaç, polis Erkan’a durumu açıklasa da Vartolu’nun kurtulması biraz zaman alacaktı.

Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..