Dizi & Sinema

Babil dizisinde içinden çıkılması zor bir mesele oluştu!

TelevizyonGazetesi.com / Analiz – Babil dizisinde İlay mı yoksa Ayşe mi? Hangisi İrfan’a ile daha çok yakışıyor? Babil dizisi yolculuğuna 28 Mart Cuma günü yayı

TelevizyonGazetesi.com / Analiz – Babil dizisinde İlay mı yoksa Ayşe mi? Hangisi İrfan’a ile daha çok yakışıyor? Babil dizisi yolculuğuna 28 Mart Cuma günü yayınlanacak olan 10.bölümü ile devam edecek. Dizinin koronavirüs nedeniyle ara verip vermeyeceği bilinmiyor. Elde stok bölüm olduğu varsayımından hareketle en hazla 2 haftayı daha kurtarabilir düşüncesi hakim. Sette çalışmaların kontrollü bir şekilde başladığını bazı dizilerde görüyoruz. Babil için bu noktada nasıl bir süreç işleyecek merakla bekleniyor.

Halit Ergenç, Nur Fettahoğlu, Birce Akalay, Aslı Enver ve Mesut Akusta’nın başrollerinde yer aldığı dizinin 10. yeni bölümünde Eda ve İrfan arasında boşanma gerginliğinin nereye varacağı bilinmez. İrfan her ne kadar Babil’i üzerine yapıp, polise teslim olacağını söylese de olayların böyle gelişmesi dizinin de final yapmasına sebep olur. Ancak Babil için daha uzun bir yolculuk var. Şayet koronavirüs önlemleri altında çekimler başlayabilir ise dizinin 2. sezonda da devam etmesi muhtemeldir… 10.bölümden fragmanı aşağıda bulabilirsiniz. İlay – İrfan – Ayşe üçgeni hakkında detaylar ise analizimizin devamında yer alıyor.

Sponsorlu İçerik

İlay ve İrfan eskiden sevgiliydi… İlay, daha çok para ve şatafatlı hayat istediği için de İrfan’ı terk etti. Ancak İlay’a karşı ciddi bir tavır sergileyen İrfan’ın bu hali aslında onu ne kadar çok sevdiğini anlatıyor. İşte bu vurguyu 10.bölümde göreceksiniz. Ancak bir de yavaş yavaş ısınan Ayşe-İrfan uyumu var. İzleyiciler genel anlamda İlay ve İrfan’ı yakıştırmış olsa da Ayşe-İrfan mantık uyumu da yabana atılmamalı.

Sponsorlu İçerik

İrfan ise bunca zaman baba olduğunu zannedip olmadığını öğrendiğinde hayat onun için bambaşka kapılar açacaktır. İlay ve İrfan sahnelerini sevenler için dizinin youtube kanalından bir paylaşım yapıldı. Birçok izleyicinin de bu ikiliyi birlikte görmek istediği yorumlara yansıdı.Ayşe-İrfan destekçileri ise henüz az sayıda…

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..