Dizi & Sinema

Asiye Kaleli’den sonra Öykü Gürman, Gel Dese Aşk ile ters köşe yaptı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Güzelliğine ve estetiğine düşkün, eğlence dolu Sitare Pusat karakterine hayat veren Öykü Gürman, Sen Anlat Karadeniz’deki Asiye

Güzelliğine ve estetiğine düşkün, eğlence dolu Sitare Pusat karakterine hayat veren Öykü Gürman, Sen Anlat Karadeniz’deki Asiye Kaleli’den tam tersi bir karakter ile ekranda.

Oyuncu, “Benim için de yeni bir deneyim. Ben tam Sen Anlat Karadeniz’de oynadığım karakterin tam tersi bir rolde olmak istiyordum ve Allah gönlüme göre verdi diyebilirim. Osman hoca da sağ olsun bana desteklerini sundu, bu rolü yapabileceğime inandığı için bir deneme çekimi yaptık.Bu laf ile söz ile gerçekleşmiyor. Osman Sınav, her oyuncusuna deneme çekimi yapar, o rolü alıp alamayacağını kafasındaki gibi oluşturup oluşturamadığını görür.Ben de bu konuda çok çalışkanım, çok çalışkan olduğum için ve bu rolün altından kalkabileceğime inandığım için, kadın gücü ile, bunu ifade ettim” dedi.

Rolü kabul etmesindeki en önemli etkenin Sitare’yi çok sevmesi olduğunu dile getiren Gürman, şunları söyledi:

Sponsorlu İçerik

“Aynı Asiye Kaleli gibi Sitare’yi çok sevdim. zihnimde yarattım onu, gördüm. Onun hayaline inandım önce, sonra onu gerçekleştirmek de bana düştü. Görüştük ve ben gerekli çalışmayı yaptım. Çok iyi olacağına inanıyorum. Zaten harika bir oyuncu kadromuz var. Umarım atv izleyicileri de bizden desteklerini esirgemez ve devam ederiz.”

Sponsorlu İçerik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web Sitemizde ki içerikleri incelemek için reklam engelleyici eklentinizi kapatıp sayfanızı yenileyin..